بن مانو

قهوه «بن‌مانو» یکی از برند‌های ایرانی است که با وجود عمر کوتاه فعالیت خود، با ارائه محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه مناسبی برای خود ایجاد کند. بن‌مانو سعی دارد در فرآیند تولید، نوع و کیفیت محصول، خدمات و توزیع، الگویی برای تولیدکنندگان ایرانی باشد و به مرجع فرهنگ قهوه در ایران تبدیل شود.
پیارند نیز با بن‌مانو همراه شد تا بتواند آن را به عنوان یک برند با کیفیت ایرانی معرفی کند. مشاوره برندینگ و تعیین استراتژی مارکتینگ با تمرکز بر دیجیتال مارکتینگ از اولین کارهایی بود که برای این قهوه ایرانی انجام شد.
با تمرکز بر تعریف و توسعه قصه برند ( Brand Story) و به دنبال آن توسعه استراتژی، برنامه دیجیتال مارکتینگ این برند تهیه شد و براساس آن و با مشخص شدن جزئیات پلن مارکتینگ و تقویم محتوایی بن مانو تدوین شدند. در راستای قصه برند و ویژگی‌های تعریف شده، انتقال پیام‌ها می‌توانست از طریق موشن اثربخشی بیشتری داشته باشد، از این رو تعدادی موشن با سبک‌های مختلف تهیه شد. فعالیت در انواع شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و … مسیر مشخصی پیدا کرد و پروموت این کانال‌ها، از دیگر فعالیت‌های کلیدی انجام شده است.