هوآوی

آژانس پیارند همکاری خود با هوآوی را با تمرکز روی بخش روابط عمومی آغاز کرد. ارتباط و مذاکره با رسانه‌های جدید به خصوص در حوزه خبری و سبک زندگی، بخش اعظم فعالیت ما در ابتدای راه بود که منجر به  افزایش قابل توجه رسانه‌های همکار با برند هوآوی شد. در حال حاضر غیر از رسانه‌های تخصصی حوزه تکنولوژی بیشتر از 60 رسانه در حوزه‌های متفاوت با هوآوی در ارتباط هستند. ارتباطات رسانه‌ای همواره در حال توسعه است و همکاری‌های مختلفی با رسانه‌ها طراحی و اجرا می‌شود.

ارتباط رسانه‌ای و محتوا مکمل همدیگر هستند. به همین خاطر تولید محتوای تخصصی و رصد اخبار منتشر شده نیز جزء کارهایی است که زمان و انرژی ویژه‌ای برای آن صرف می‌کنیم.

در بخش تولید محتوا تلاش می‌شود تا مطالبی که از طرف برند در اختیار رسانه‌ها گذاشته می‌شود، ارزشمند و جدید باشند. در بخش رصد اخبار نیز به دلیل اهمیت بالای محتواهایی که با محوریت هوآوی توسط رسانه‌ها تولید و منتشر می‌شود، با استفاده از پلت‌فرم‌های مانیتورینگ داخلی و خارجی و تحت نظارت نیروی انسانی تمام این مطالب مانیتورینگ و ثبت می‌شوند. تحلیل اخبار و مطالب منتشر شده به ما این امکان را می‌دهد تا سوژه‌های مورد بحث، اخبار منفی، ترندهای جهانی و …. را جمع‌آوری و پایش کنیم و بر اساس این اطلاعات گزارش‌های تحلیلی هفتگی و ماهانه‌ نسبت به وضعیت برند هوآوی آماده شود. گزارش‌های تحلیلی به آژانس روابط عمومی و برند کمک می‌کند تا تدوین استراتژی و برنامه‌ریزی محتوایی آینده با دید وسیع‌تر و اطلاعات موثق انجام شود.

هوآوی جزء آن برندهایی است که تنوع مدل زیادی در برخی محصولات خود مانند گوشی هوشمند همراه، تبلت، لپ‌تاپ و… دارد. برای هر کدام از این محصولاتی که وارد سبد بازار ایران می‌شوند، کمپین‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای جداگانه‌ای تعریف و اجرا می‌شود. برنامه‌ریزی، مذاکره با رسانه‌ها، برنامه‌ریزی محتوایی، نظارت کیفیت محتوای تولیدی و زمان انتشار، دریافت گزارش پایانی از رسانه و … از جمله کارهایی است که در هر کدام از کمپین‌ها توسط پیارند انجام می‌شود.

قابل انکار نیست که هیچ برندی از اخبار منفی و اتفاق‌هایی که باعث بحران‌های خبری می‌شوند، در امان نمی‌ماند. در چنین شرایطی با رصد و گزارش به موقع، تدوین پلن مدیریت بحران و استراتژی ارتباطی، سعی در انجام بهترین رویکرد برای حل بحران را داشته ایم .

همچنین برگزاری مراسم‌هایی به مناسبت‌های مختلف مانند رونمایی و معرفی محصول، روز خبرنگار، شب یلدا، نوروز و … از کارهایی دیگری است که توسط پیارند برای این هوآوی برنامه‌ریزی و اجرا شده ‌است.