کارستان

«کارستان» سری فیلم‌های مستندی است که درباره‌ کارآفرینان ایرانی ساخته شده‌اند. ایده‌ای که متعلق به رخشان بنی‌اعتماد بود و در هم‌فکری با مجتبا میرتهماسب سمت‌وسویی مشخص پیدا کرد و مراحل تحقیق، نگارش و ساخت فیلم‌ها شروع شد.
در آبان ماه 96 از مجموعه «کارستان» در سالن اصلی باغ کتاب تهران با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی، اجتماعی و اهالی رسانه رونمایی شد. البته برنامه‌ریزی و کارهای اولیه برای روابط عمومی و برگزاری ایونت این پروژه از تابستان شروع شده بود.
مجموعه پیارند در اسفند 96 نشست خبری کارستان را هم‌زمان با پایان اکران و آغاز انتشار DVD مجموعه، در خانه سینما برگزار کرد.
مستند «توران خانم» ساخته مشترک رخشان بنی اعتماد و مجتبا میرتهماسب هفتمین فیلم مجموعه «کارستان»است و اولین فیلمی بود که به شکل گسترده در 2 نوبت اکران اینترنتی شد و علاقه‌مندان به این چهره ماندگار فرهنگی توانستند این اثر را فارغ از اینکه ساکن ایران یا خارج از کشور هستند، تماشا کنند. پیارند از جلسات سیاست‌گذاری همراه تیم سازنده و مشاوران این فیلم بود. تعیین استراتژی رسانه‌ای، تولید محتوا و انتشارشان در رسانه‌های مرتبط، پوشش خبری در فضای مجازی، هماهنگی برای مصاحبه رسانه‌های منتخب با کارگردان‌ها و … از جمله کارهای انجام شده برای این فیلم مستند هستند.
برنامه‌ریزی، دعوت از میهمانان حوزه فرهنگ و هنر و اهالی رسانه و در نهایت برگزاری آیین افتتاح اکران اینترنتی مستند «توران خانم» در موزه سینما از دیگر کارهای پیارند بود.
دسته‌بندی: